Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Niszczarki dokumentów HSM SECURIO AF

 

Niszczy dokumenty - prosto i bezpieczne za pomocą automatycznego podajnika papieru.

 

HSM SECURIO serii AF: Innowacyjność, wygoda i oszczędność czasu. Niszczarki serii AF z automatycznym podawaniem papieru i technologią nanogrip

łączą funkcjonalność i łatwość obsługi. Przystosowane są do niszczenia zarówno pojedynczych kartek, jak i stosów papieru w łatwy i niezawodny sposób.

Zalety serii HSM SECURIO AF:

 

  • Niszczarka dokumentów z automatycznym podawaniem papieru jest wyposażona w specjalne wałki do pobierania i transportu z Technologią Nanogrip, dzięki czemu bezpiecznie i pewnie pobiera kolejne arkusze ze stosu papieru.
  • Niszczenie równoległe: w trakcie automatycznego podawania stosu papieru można jednocześnie podawać arkusze papieru ręcznie.
  • Funkcja Lock-and-Go chroni stosy papieru włożone do automatycznego podajnika przed nieupoważnionym dostępem (HSM SECURIO AF300, AF500).
  • Wbudowana fotokomórka automatycznie uruchamia urządzenie przy ręcznym podaniu papieru.
  • Niszczarkę dokumentów można łatwo i wygodnie przemieszczać dzięki kółkom.
  • Wyjątkowo niskie zużycie energii w trybie czuwania na poziomie 0,1 W dzięki inteligentnemu systemowi oszczędzania energii EcoSmart.

 

1Niszczenie równoległe: 

Automatyczny podajnik oraz podawanie ręczne Praktyczne niszczenie równoległe: podczas niszczenia papieru z automatycznego podajnika, jest możliwość niszczenia z podajnika ręcznego w tym samym czasie.
2Nanogrip dla niezawodnego podawania papieru:

Niszczarka dokumentów z automatycznym podajnikiem posiada specjalnie zaprojektowany podajnik oraz rolki podawcze, które wykorzystują technologię Nanogrip. Umożliwia ona sprawne podawanie pojedynczych arkuszy papieru umieszczonych w podajniku w sposób ciągły.
3Komfort i oszczędność czasu:

W zamykanym podajniku można umieścić stosy papieru nawet do 500 arkuszy, które następnie będą niszczone automatycznie.
4

Funkcja Lock-and-go (AF300/AF500):

Funkcja Lock-and-go umożliwia bezpieczne pozostawienie stosu papieru w zamykanym podajniku, tak by nieuprawnione osoby nie miały dostępu do niszczonych dokumentów. Są one zabezpieczone cyfrowym kluczem zapisanym na pamięci USB użytkownika, który to jako jedyny może zatrzymać proces niszczenia w trakcie jego trwania.
Logo firmy SHARP Logo firmy Konica Minolta Logo Firmy HSM Logo firmy Rexel Logo firmy Fellowes