Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Sharp wprowadza nowe kolorowe urządzenie wielofunkcyjne A3, kierując ofertę do małych firm

Sharp Europe wprowadza na rynek nowe urządzenie wielofunkcyjne DX-2500N, które skierowane jest głównie do małych przedsiębiorstw szukających taniego rozwiązania do druku w kolorze. Urządzenie zostało wyposażone w nowy 7-calowy panel dotykowy oraz szereg opcji, które umożliwią rozbudowę i dostosowanie funkcji zgodnie z rozwojem firmy i zmieniającymi się wymaganiami.

DX 2500N Full Front Z 446a
 
DX-2500N drukuje z prędkością 25 stron na minutę oraz może zostać wyposażone w cztery kasety na papier dające w sumie 3100 arkuszy maksymalnej pojemności. Jak większość urządzeń marki Sharp, to również współpracuje z rozwiązaniami chmurowymi oraz integruje się z różnorodnymi systemami IT wedle potrzeb klienta.

Tomasz Wieczorek, Product Manager CEE, powiedział: „Urządzenie DX-2500N to doskonała propozycja dla małych firm, które szukają urządzenia do druku kolorowego A3 w niskim nakładzie miesięcznym przy jednocześnie atrakcyjnej stawce za wydruk monochromatyczny. Pomimo tego, że urządzenie obecnie znajduje się w najniższym segmencie prędkościowym jaki posiadamy, to możliwe jest wyposażenie go w rozwiązania chmurowe lub zintegrowanie z systemami IT co było do tej porty główną domeną droższych urządzeń z wyższych segmentów.

Oprócz kaset na papier urządzenie można również wyposażyć w dysk twardy o pojemności 250GB, system Sharp OSA (Open System Architecture) oraz finiszer wewnętrzny na 500 arkuszy zszywający w dwóch pozycjach i umożliwiający dziurkowanie dokumentów.
Logo firmy SHARP Logo firmy Konica Minolta Logo Firmy HSM Logo firmy Rexel Logo firmy Fellowes