Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Visual Solutions Europe

  • Posted on:  środa, 20 sierpień 2014 00:00

Sid Stanley, dyrektor ds. sprzedaży w Europie oraz Michael Bailly, dyrektor ds. planowania produktów i marketingu w Europie, wniosą do firmy nowe umiejętności i doświadczenia. Ich zadaniem będzie wsparcie działu w obszarach sprzedaży, marketingu i strategii produktowej, przy wykorzystaniu silnej, obecnej pozycji firmy Sharp w tym sektorze.

Christian Schwaiger, wiceprezes działu Visual Solutions Europe, powiedział – „Wzmocnienie kadry zarządzającej jest kluczowe dla realizacji naszych ambitnych planów dotyczących rozwoju działalności i powiększenia naszego udziału w rynku w segmencie Visual Solutions. Z Sidem i Stanleyem na pokładzie stworzymy mocną drużynę, która pozwoli nam wypromować silnie ukierunkowany model biznesowy, na którym skorzysta zarówno Sharp jak i nasi partnerzy. Intensywnie inwestujemy również w badania i rozwój, żeby wyznaczać trendy w segmencie Digital Signage i mieć pewność, że oferujemy naszym klientom najbardziej innowacyjne i zaawansowane rozwiązania, które odpowiadają ich stale rozwijającym się potrzebom”.

Sid Stanley i Michael Bailly pracować będą w europejskiej siedzibie głównej firmy w Stockley Park pod Londynem. Sid Stanley, który będzie odpowiadał za działania firmy Sharp w Europie, ma ponad 18-letnie doświadczenie w branży AV, które zdobywał pracując u największych światowych producentów, między innymi w Sony Corporation, Barco i Promethean. Dowiódł swoich umiejętności wprowadzając na rynek produkty AV B2B poprzez wyspecjalizowanych partnerów oraz osiągając wiodące pozycje rynkowe.

- „Cieszę się, że znalazłem zatrudnienie w firmie Sharp w tak kluczowym momencie i mogę wspierać jej wizję rozwoju. Mamy już mocną pozycję pod względem produktów i rozwiązań. Wykorzystamy to budując jasną strategię sprzedaży kanałowej i oferując naszym partnerom i klientom wszechstronne doświadczenie na rynku oraz pozycję rzetelnego dostawcy” – skomentował Sid Stanley. 

Michael Bailly będzie odpowiedzialny za strategię produktową, planowanie, komunikację, markę oraz strategię internetową B2B działu Visual Solutions w Europie. Bailly ma ponad 15-letnie doświadczenie w pracy nad ekranami i systemami Digital Signage, które zdobywał w firmach NEC Display Solutions Europe i Samsung Electronics Europe, opracowując międzynarodowe projekty Digital Signage dla Europy, Bliskiego Wschodu, Wspólnoty Państw Niepodległych i Afryki oraz kierując rozwojem strategicznych sojuszy z kluczowymi organizacjami.

- „Związałem się z firmą Sharp, ponieważ zawsze byłem pod wrażeniem ich wyjątkowych umiejętności badawczo-rozwojowych, pozwalających na tworzenie nowych technologii obrazowania i Digital Signage oraz równie innowacyjnego podejścia do kwestii współpracy z partnerami biznesowymi. Liczę na owocną współpracę z naszymi wszystkimi partnerami przy wprowadzaniu na rynek nowych wyjątkowych technologii, które już niebawem pojawią się na rynku” – powiedział Bailly.

Logo firmy SHARP Logo firmy Konica Minolta Logo Firmy HSM Logo firmy Rexel Logo firmy Fellowes